Úvod > Prodejna > Kariéra

Návrhář/-ka  kuchyní a interiérů

pro prodejnu Náchod a Hradec Králové

Pracovní náplň :

  • komunikace s koncovými klienty
  • zpracování návrhů kuchyní a interiérů
  • zodpovědnost a samostatné vedení realizace zakázek

Požadujeme :

  • SŚ / VŠ vzdělání
  • schopnost práce v týmu
  • obchodní dovednosti
  • znalost grafických programů výhoda (ArchiCAD, AutoCad, KitchenDraw, Adobe atd. )
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • samostatnost, pečlivost a časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme :

  • zázemí české společnosti se silnou pozicí na trhu
  • samostatnou pozici se zodpovědností
  • motivující finanční ohodnocení podle dosažených výsledků
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Dokumenty do výběrového řízení :
1. životopis vč. osobní fotky
2. portfolio vlastních prací

Životopisy zasílejte na info@bucur-nabytek.cz

Prodejna

Máte na nás dotaz, potřebujete poradit?

Napište nám, budeme Vás kontaktovat.

FaRENE Mercedes Benz

Partneři: ubytování Jizerské hory, Špindlerův Mlýn, chaty a chalupy, zdravotnické potřeby, wellness pobyty pro dva